Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 48%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Putini dhe Xi bëhen bashkë, i japin formë rendit të ri botëror

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 14:59 | Aktualitet

Dita jonë