Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Sulmi në spitalin e Gazës, përplasje mes Izraelit dhe Hamasit për përgjegjësinë

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 11:13 | Aktualitet

Qindra palestinezë besohet të kenë vdekur si pasojë e një shpërthimi të fuqishëm në një spital të qytetit të Gazës, në një prej masakrave më të rënda të luftës, që rrezikon të ndezë edhe më shumë konfliktin.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi