Sondazh: Sa të kënaqur jeni me cilësinë e arsimit në vend?
  • Shumë 12%
  • Pak 14%
  • Aspak 74%

Gjendet e vdekur në dhomën e saj të hotelit këngëtarja serbe

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 13:39 | Ballkani

Trupi i një gruaje është gjetur, mbrëmjen e djeshme, në një hotel në Trstenik të Serbisë. Jo zyrtarisht dyshohet se ajo kishte dy-tre ditë që kishte vdekur.

Siç raportojnë mediat, bëhet fjalë për qiramarrësin Emina S, e cila sipas rrëfimit të qiramarrësit ishte këngëtare, sepse në momente të caktuara e ka dëgjuar që këndonte.

Në trup nuk janë vërejtur gjurmë dhune dhe për momentin nuk ka rrethana të dyshimta që mund të tregojnë për vepër penale, megjithatë vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ditari A2 CNN