Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

PD bllokon Kuvendin, përgjigjet PS me përjashtimin e 23 deputetëve të opozitës

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 19:44 | Aktualitet

Deputetët demokratë penguan zhvillimin normal të seancës plenare duke mos lejuar socialistët të çelnin punimet me argumentin se sjellja e mazhorancës ndaj opozitës është në shkelje të të drejtave të saj kushtetuese.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani