Sondazh: Si e vlerësoni terapinë në çift?
  • E kam provuar, e dobishme 25%
  • E padobishme 0%
  • S' e di,nuk e kam provuar 75%

“Lufta është gjithmonë një humbje”, Papa kërkon fundin e konfliktit mes Izraelit dhe Hamasit

Nga A2 CNN
22 Tetor 2023, 15:25 | Aktualitet

Papa Fracesku kërkoi fundin e konfliktit mes Izraelit dhe militantëve të Hamasit, duke u lutur për lirimin e pengjeve, dhe vazhdimësinë e ndihmave për popullsinë në Gaza.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani