Sondazh: Sa të kënaqur jeni me cilësinë e arsimit në vend?
  • Shumë 12%
  • Pak 14%
  • Aspak 74%

Izraeli intensifikon sulmet, 55 të vrarë gjatë natës, goditet edhe bregu perëndimor

Nga A2 CNN
22 Tetor 2023, 14:28 | Aktualitet

Ushtria izraelite zotohet të intensifikojë sulmet ajrore në Rripin e Gazës dhe paralajmëron palestinezët në veri të territorit të largohen drejt jugut.

Ditari A2 CNN