Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Socialistët takim me Ramën, Balla hesht për dosjen “Partizani”

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 13:12 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani