Sondazh: A duhet të zbatohet leja menstruale në Shqipëri?
  • Po 63%
  • Jo 25%
  • Nuk e di 13%

5 kombinime për të veshur minifundin në vjeshtë

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 06:53 | Lifestyle
5 kombinime për të veshur minifundin në vjeshtë

Javët e fundit ne kemi parë modele të trendeve dhe personazhe të famshëm të veshur me mini funde, çka përputhet edhe me ardhjet e reja të koleksioneve Vjeshtë/Dimër 2023.

Pasi i kemi parë në krye të pasarelave, fundet e shkurtra vazhdojnë të zotërojnë plotësisht veshjet tona këtë vjeshtë.

Dhe nëse është e vërtetë që me temperatura gjithnjë e më të ulëta priremi të preferojmë modelet midi apo maxi, është po aq e vërtetë që me kombinimet e duhura mund t’i shfrytëzojmë mirë edhe gjatë muajve të ftohtë .

Nëse keni ftohtë dhe thjesht ideja për të nxjerrë në pah këmbët tuaja këtë sezon ju bën të dridheni, vishni një palë geta. Po ju sjellim disa ide sesi të përshtatni minifundin këtë vjeshtë.

Ditari A2 CNN