Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Masakër në SHBA, rezervisti qëllon mbi njerëzit në restorant dhe vret 22 persona

Nga A2 CNN
26 Tetor 2023, 08:43 | Aktualitet

Një 40-vjeçar hapi zjarr në një restorant dhe një sallë bowling në Lewiston, një qytet i vogël në Maine të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke lënë 22 persona të vdekur dhe 60 të plagosur.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi