Sondazh: Si e vlerësoni terapinë në çift?
  • E kam provuar, e dobishme 25%
  • E padobishme 0%
  • S' e di,nuk e kam provuar 75%

3 trendet që duhet t’i themi “jo” këtë vjeshtë

Nga A2 CNN
18 Gusht 2023, 22:22 | Lifestyle

Tendencat e vjeshtës tashmë kanë dalë në pasarela dhe ne të gjithë – pak a shumë – i njohim. Pak nga pak kanë filluar të shfaqen në vitrina koleksionet e reja, pavarësisht se për momentin ideja e një pulovri na duket e paimagjinueshme për shkak të vapës.

Për të kujtuar më mirë se çfarë do të vishni këtë sezon dhe çfarë është mirë t’i lini në papafingo, ne kemi sjellë tendencat kryesore të vjeshtës. Mund të japim shumë këshilla, por është mirë të filloni me 3 prej tyre që janë bazë.

Më konkretisht, këto janë 3 tendencat që duhet t’i themi jo këtë vjeshtë.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani