5 ide për të kombinuar fundin dhe atletet me stil

Nga A2 CNN
21 Gusht 2023, 09:03 | Lifestyle

Kombinimi “fund dhe atlete” konfirmohet si më i pëlqyeri i momentit. Një nga artikujt më femërorë në gardërobë, dhe veshjet më sportive në raftin e këpucëve, pavarësisht se janë praktikisht të kundërta, fundi dhe atletet së bashku i japin jetë kombinimeve të përsosura.

Një kombinim që mund të shfrytëzohet nga lindja e diellit deri në perëndim, sigurojnë rehati dhe stil në të njëjtën pamje. Sidomos në ato ditë kur dilni nga shtëpia në mëngjes dhe ktheheni në mbrëmje, ato janë zgjidhja më e mirë e mundshme për të krijuar veshje të thjeshta, praktike por shumë efektive.

Kemi përzgjedhur 5 ide sesi të kombinoni një fund dhe atlete edhe në mes të verës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli