Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

8 ditë betejë me flakët në Pishë Poro të Fierit

Nga A2 CNN
3 Tetor 2023, 11:48 | Aktualitet

Vijon beteja me flakët edhe në ditën e tetë të riaktivizimit të zjarrit në masivin pyjor të Pishë Porës dhe Darzezës në Fier.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu