Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 75%
  • Ndikimi i shoqërisë 13%

Ushtria serbe në veri, DASH: Po e ndjekim situatën me shqetësim

Nga A2 CNN
3 Tetor 2023, 10:36 | Aktualitet

SHBA-ja ende nuk i ka verifikuar raportimet se Serbia i ka tërhequr trupat nga kufiri pranë Kosovës dhe konfirmimi erdhi nga zëdhënësi i DASH, Mathew Miller.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli