Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 8%
  • Jo 92%

Aksident në Tiranë, përfshihen dy makina dhe një motor, dy të plagosur

Nga A2 CNN
17 Gusht 2023, 17:33 | Kronikë

Një aksident me pasojë dy persona të plagosur ka ndodhur rreth orës 17:00 së të enjtes në Tiranë.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në rrugën e “Barrikadave”, ndërsa në të janë përfshirë dy makina dhe një motor.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ditari A2 CNN