Aksidenti me vdekje në Vlorë, vihet në pranga shoferi

Nga A2 CNN
13 Maj 2023, 13:06 | Kronikë
Aksidenti me vdekje në Vlorë, vihet në pranga shoferi

Një 30-vjeçr është vënë në pranga për aksidentin me vdekje që ndodhi mbrëmjen e së premtes në Vlorë.  

Bëhet e ditur se S. K., 30 vjeç, banues në Vlorë është drejtuesi i automjetit që humbi kontrollin dhe për pasojë doli nga rruga.

Nga ky aksident ka humbur jetën njëra nga pasagjerët dhe janë lënduar 2 të tjerë, të cilët ndodhen në Spitalin e Traumës, në kujdesin e mjekëve.

https://a2news.com/2023/05/12/aksident-i-rende-ne-selenice-nje-e-vdekur-dhe-3-te-plagosur-nga-e-njejta-familje/?foto=3

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Edicioni informativ nga Suela Demiri