Aksioni fantastik nga Kategoria e Parë, brazilianët e Flamurtarit dhurojnë spektakël

Nga A2 CNN
4 Mars 2023, 14:28 | Futboll

Flamurtari i këtij sezoni në Kategorinë e Parë po tenton me të gjitha mënyrat për t’u ngjitur mes më të mirëve të futbollit shqiptar. Në ekipin vlonjat janë afruar edhe disa futbollist brazilianë të cilët kanë treguar vlerat e tyre edhe në ndeshjen e kësaj javë ndaj Lushnjës. Pas vetëm 3 minutash loje, një kombinim i bukur mes Fernandos dhe Jurit solli golin e parë për bregdetarët ndaj Lushnjës.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani