Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 48%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Akuza për korrupsion dhe pastrim parash, Jamarbër Malltezi mbetet në burg

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 20:42 | Aktualitet

Akuza për korrupsion dhe pastrim parash, Jamarbër Malltezi mbetet në burg

Dita jonë