Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 50%
  • Modern 19%
  • Pak nga të dyja 31%

Akuzat e SPAK, Gjokutaj: Vendimi për Berishën nuk është ekzekutuar

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 16:26 | Aktualitet

Përfaqësuesi ligjor i Sali Berishës, Genc Gjokutaj nuk u lejua të ishte sot i pranishëm në seancën ndaj Malltezit dhe Bektashit. Ai saktësoi se vendimi për Berishën nuk është ekzekutuar pasi është i paligjshëm.

Debat - nga Alba Alishani