Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Manifestim edhe kundër Ramës, protestë kundër politikave agresive të Serbisë ndaj shqiptarëve

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 15:33 | Aktualitet

“Medvegja, Bujanoci dhe Presheva janë Dardani”. Me slogane dhe pankarta të ngjashme, qytetarët protestuan në Prishtinë kundër politikave agresive të Serbisë ndaj Shqiptarëve.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu