Sondazh: Ku do e kaloni natën e ndërrimit të viteve?
  • Famije 78%
  • Restorant/bare 7%
  • Jashtë vendit 15%

Akuzat për korrupsion, sot seanca për verifikimin e masës së sigurisë për Sali Berishën

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 15:02 | Aktualitet

Gazetarët e A2CNN, Armand Bajrami dhe Anesti Bajramemaj raportojnë në "Ditar" nga GJKKO dhe selia e PD (Rithemelimi) zhvillimet e fundit sa i përket seancës gjyqësore ku do të verifikohet masa e sigurisë për Sali Berishën dhe vendimet e marra në mbledhjen e Kryesisë së Rithemelimit, ku janë diskutuar skenarët e protestave.

Ditari A2 CNN