Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 80%
  • E pamundur 20%

Dinamo kërkon kthesën me Mehmetin në stol

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 15:04 | Aktualitet

Dinamo vijon intensivisht stërvitjen në drejtimin e trajnerit Dritan Mehmeti. Kryeqytetasit kanë synim të dalin nga kriza dhe për këtë kthesa duhet të jetë që në derbin me Tiranën.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu