Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 80%
  • E pamundur 20%

Paralajmërimi i Kurtit: Pa sanksionimin e Serbisë nuk do të ketë dialog

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 14:24 | Aktualitet

Kryeministri Albin Kurti paralajmëroi se nuk do të ketë dialog pa sanksionimin e Serbisë për sulmin në Banjskë. Një ditë para se ai dhe Vuçiç të përballen mbi asociacionin në Bruksel, Kurti theksoi se nëse nuk do të merren masa ndaj Beogradit, do të kishte një menaxhim të dështuar të krizës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu