Analiza, goli që “kualifikoi” Holandën

Nga A2 CNN
25 Nëntor 2022, 22:39 | Futboll
Analiza, goli që “kualifikoi” Holandën

Sulmuesi i Holandës, Gakpo, realizoi ndaj Ganës në ndeshjen e kësaj të premteje të Kampionatit Botëror pas vetëm 6 minutave loje.

Drejtori teknik i Tiranës, Tefik Osmani, analizoi në “murin magjik” në A2 CNN këtë gol me të cilin “tulipanët” morën një pikë nga ky takim dhe tashmë me një fitore, që në letër është e sigurt ndaj Katarit, janë në fazën e ardhshme të Kampionatit Botëror.

https://youtu.be/jy52QixM8ts

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani