Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 73%
  • Mungesa e kohës 18%
  • Mungesë motivimi 9%
  • Lodhja fizike 0%

Do i adhuroni! Veshjet më të bukura pranverore që na njoftojnë ardhjen e sezonit të ri

Nga A2 CNN
9 Mars 2024, 11:36 | Lifestyle

Pak gjëra lajmërojnë ardhjen e pranverës, mes tyre janë edhe fustanet. Ndërsa ditët zgjaten dhe temperaturat rriten, garderobat tona pasurohen me ngjyra dhe modelet e sezonit të ri. Siluetat këtë vit janë të shumta dhe mahnitëse. Për të zvogëluar sugjerimet e pafundme që na ofrohen në rrjet, kemi bërë një përzgjedhje elegante që do t'i shtojë dozën e nevojshme rinovimit garderobës tuaj.

Këtë sezon ju mund të zgjidhni nga një bollëk modelesh dhe nuancash pranverore – nga lule romantike deri te pikat. Mirëpo, nëse preferoni fustanet tuaja të thjeshta, ka edhe shumë opsione elegante njëngjyrëshe. Çelësi është të kërkoni stile të gjithanshme që janë të lehta për t'u veshur dhe për t'u përdorur për shumë raste.

 

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi