Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 6%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 11%

Fustani shumë i bukur, po jo komod! Dua Lipa vështirësi të ulet në karrige, bën poza të ”çuditshme” (VIDEO)

Nga A2 CNN
10 Janar 2024, 11:16 | Lifestyle

Fustani shumë i bukur, po jo komod! Dua Lipa vështirësi të

Dua Lipa mori pjesë në Golden Globes pasi u nominua në kategorinë e këngës më të mirë për këngën e saj “Dance The Night Away”, e cila ishte pjesë e kolonës zanore të filmit “Barbie”.

Për këtë event të rëndësishëm, Lipa kishte veshur një krijim Schiaparelli. Bëhet fjalë për një fustan të zi me bust prej kadifeje që krijonte imazhin e një violine. Ajo e kompletoi look-un e saj me këpucët Jimmy Choo dhe bizhuteritë Tiffany & Co të vitit 1962.

Mirëpo, ky fustan duket se nuk ka qenë shumë komod, pasi e ka penguar yllin të ulet. Në një video që ajo ka postuar, bukuroshja shihet që ka bërë poza të çuditshme pasi nuk mund të ulej në karrige.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu