Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 27%
  • 1 mars 45%
  • Nuk e uroj 27%

Veshja e Selena Gomez “makth” në “Golden Globe”, zhgënjen dhe Dua Lipa

Nga A2 CNN
8 Janar 2024, 11:42 | Lifestyle

Në "Golden Globe", yjet parakaluan në tapetin e kuq, ku disa ia dolën që të tërheqin vëmendjen me paraqitjen e tyre spektakolare, mirëpo ka edhe nga ato që kanë guxuar më shumë seç duhet, duke bërë që të futen në listën e të veshurave më keq.

Selena Gomez është më e kritikuara sa i përket fustanit të saj të kuq, e ndërsa pjesë e listës së formuar nga tabloidi DailyMail është edhe këngëtarja shqiptare Dua Lipa.

Më sipër, po ju sjellim “të veshurat më keq” në “Golden Globe”.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli