I prishet fustani, këngëtarja s’i lë vend imagjinatës, fansat e duartrokasin për menaxhimin e situatës (VIDEO)

Nga A2 CNN
23 Maj 2024, 09:45 | Lifestyle

I prishet fustani, këngëtarja s’i lë vend imagjinatës,

Taylor Swift është një nga këngëtaret që numëron rreth vetes miliona fansa, e sigurisht me anë të një stafi të tërë nga pas, ka ndërtuar një industri më vete mjaft fitimprurëse. Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen për shkak të një incidenti në skenë.

Teksa po performonte këngën e saj më të re, pësoi një problem me fustanin duke zbuluar gjithçka, pa i lënë shumë vend imagjinatës.

Megjithatë, këngëtarja ia ka dalë që ta menaxhojë situatën shumë mirë dhe ka marrë duartrokitjet e fansave të saj.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani