Më të dashuruar se kurrë! Gigi Hadid dhe Bradley Cooper kapen duke shkëmbyer puthje rrugëve të Nju Jork

Nga A2 CNN
16 Mars 2024, 08:39 | Lifestyle

Më të dashuruar se kurrë! Gigi Hadid dhe Bradley Cooper kapen

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper duken mjaft të dashuruar në një dalje të tyre të fundit. Modelja u pa duke shkëmbyer puthje me aktorin teksa po shijonin darkën me miqtë në New York City mbrëmjen e së enjtes.

Referuar fotove të kapura nga paparacët, Hadid ishte më i gjallë gjatë darkës, ndërsa Cooper dukej më i rezervuar dhe i qetë.

Megjithatë, ndonëse nuk e fshehin më dashurinë e tyre, të dy shmangën paraqitjen zyrtare së bashku në Oscars të dielën e kaluar, ku Cooper u nominua për filmin e tij, Maestro. Aktori preferoi që të marrë ceremoni nënën e tij.

Më të dashuruar se kurrë! Gigi Hadid dhe Bradley Cooper kapen

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli