Nuk fshihet më! Hailey Bieber tregon barkun e rrumbullakosur dhe duket një yll

Nga A2 CNN
15 Maj 2024, 14:23 | Lifestyle

Hailey Bieber ka bërë paraqitjen e saj të parë me barkun e rrumbullakosur.

Modelja thuhet se është 6 muajshe dhe deri tani ia kishte dalë mjaft mirë që ta mbante të fshehtë. Mirëpo pas konfirmimit, bukuroshja është parë në rrugët e Los Angeles, krah bashkëshortit të saj, Justin Bieber, ku tregon se tashmë barku i saj është rritur.

Ajo duket shumë në formë, elegante dhe si gjithmonë me shumë stil.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli