Sondazh: A keni pasur raste të abuzimit me të dhënat tuaja personale?
  • Asnjëherë 10%
  • Shpesh 60%
  • Nuk jam në dijeni 30%

“Nuk njihesh, ke bërë operacion”, Adriana Lima iu kthen përgjigje fansat pse ka ndryshuar në fytyrë

Nga A2 CNN
16 Nëntor 2023, 11:20 | Lifestyle

“Nuk njihesh, ke bërë operacion”, Adriana Lima iu kthen

Adriana Lima ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, për shkak të ndryshimit në fytyrën e saj. Të gjithë pretendojnë se bukuroshja nga Brazili ka bërë tërheqje të fytyrës, mirëpo ajo e ka mohuar krejtësisht një gjë e tillë.

Teksa postoi në rrjetet sociale në foto krejtësisht pa make up, Adriana flet për ndryshimin që ka pësuar.

“Kjo është fytyra e një nëne të lodhur që ka një vajzë adoleshente, një vajzë para adoleshencës, një djalë 1-vjeçar që mëson të ecë dhe tre qen. Faleminderit për interesimin”, ka shkruar ajo në foto.

“Nuk njihesh, ke bërë operacion”, Adriana Lima iu kthen
Postimi i Adriana Limës

Lima, e cila së fundmi iu kthye modelingut për Victoria's Secret, mirëpriti djalin Cyan Lima Lemmers me partnerin Andre Lemmers në gusht 2022. Ajo gjithashtu ka dy vajza Valentina, 14 dhe Sienna, 10 vjeç me ish-burrin e saj, Marko Jarić. Pas pesë vitesh martesë, çifti u divorcua në 2014.

Debat - nga Alba Alishani