Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 14%
  • Shpesh 14%
  • Asnjëherë 71%

Nga Rita Ora te Snoop Dog, yjet në rresht për të festuar ditëlindjen e Di Caprios

Nga A2 CNN
13 Nëntor 2023, 09:38 | Showbiz

Yjet nga të gjitha fushat e artit ishin mbledhur mbrëmë në Beverly Hills për të marrë pjesë në ditëlindjen e 49 të aktorit Leonardo DiCaprio, në një festë me përmasa “titanike”.

Midis të famshmëve në festë ishin yjet e House of Gucci, Lady Gaga, Salma Hayek, Chris Rock, Olivia Wilde,  Beyonce dhe bashkëshorti Jay-Z, Kate Beckinsale, Rita Ora,  Zoe Saldana dhe Snoop Dogg.

Leonardo arriti të shmangte aparatin e paparacëve, por sipas burimeve nga brenda festës ai qëndroi përgjatë gjithë mbrëmjes me të dashurën e tij Vittoria Ceretti, 25 vjeçe.

Jashtë festës pati një skenë mjaft të sikletshme kur ish-të dashurës së aktorit, Victoria Lamas, iu refuzua hyrja pasi nuk rezistonte në listë.

Ditari A2 CNN