Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 14%
  • Jo 86%

‘’Basha me biznesmenin në garazh’’, Bardhi: Ka lënë gjurmë që i disponoj

Nga A2 CNN
6 Tetor 2023, 22:01 | Aktualitet

Gazment Bardhi ka hedhur akuza në drejtim të Lulzim Bashës duke thënë se teksa publikisht fliste për një kullë, me anë të së cilës sipas tij po pastrohen paratë, nga ana tjetër, ai ka shkuar dhe e ka takuar biznesmenin në një garazh, për t’i treguar se e kishte thjeshtë lojë politike. Bardhi madje theksoi se ka prova.

A2 Business