Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

BE, thirrje për dialog Kosovë-Serbi nga Tirana. Daçiç bojkoton foton familjare

Nga A2 CNN
6 Tetor 2023, 19:37 | Aktualitet

Kosova ishte kryefjala e takimit të ministrave të Jashtëm të rajonit dhe Bashkimit Europian, të cilët u mblodhën në Tiranë një javë para samitit të liderëve në kuadër të Procesit të Berlinit që do të mbahet në kryeqytetin shqiptar, më 16 tetor.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi