Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 80%
  • E pamundur 20%

Viktor Orban: Serbia është provokuar! Sanksionet ndaj saj, qesharake dhe të pamundura

Nga A2 CNN
6 Tetor 2023, 19:30 | Aktualitet

Sanksionimi i Serbisë, pas sulmit të fundit të armatosur në Banjskë të Kosovës ishte pjesë e diskutimeve në samitin e liderëve të BE-së, temë e cila ngjalli dhe përplasje.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu