Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 46%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 4%
  • Asnjëherë 32%

Belind Këlliçi: Çdo javë do të kemi nga një padi dhe komunikim të ri me organin e akuzës

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 21:47 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi