Berisha “non grata” nga DASH, Krasniqi: SHBA t’i qëndrojë këtij standardi për politikanët shqiptarë

Nga A2 CNN
19 Maj 2021, 15:35 | Aktualitet

Për vendimin e DASH, i cili i ndaloi hyrjen në SHBA Sali Berishës dhe familjes së tij, reagoi me anë të një statusi të shkurtër në Facebook edhe zëvendëskryeministri, Erion Braçe.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu