Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 11%
  • Kujdesi familjar 84%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

CNN tregon pamjet ekskluzive të sulmit kundër urës së Krimesë, SBU: është vetëm fillimi

Nga A2 CNN
16 Gusht 2023, 14:54 | Aktualitet

CNN ka siguruar një video ekskluzive të një sulmi në muajin korrik, i cili me gjasë po ushqen disi dëshirën e Moskës për hakmarrje ndaj popullsisë Ukrainase. Ishte një sulm ndaj urës Kersh, e cila lidh Krimenë e pushtuar me Rusinë kontinentale. Në një intervistë të rrallë televizive, shërbimet e sigurisë në Ukrainë pranuan për herë të parë se qëndrojnë pas sulmit dhe thanë se ky është vetëm fillimi.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi