Covid-19 mes nesh, 40% e të testuarve dalin pozitivë

Nga A2 CNN
14 Shtator 2023, 15:56 | Aktualitet

Ardhja e shume turisteve te huaj ka shtuar rastet me koronavirus ne qarkullim. Vjeshta ka nisur me testime te shtuara per shkak te pozitivitetit te larte. Megjithate mjeket thone se nuk ka asgje per t’u shqetesuar. Shenjat jane te lehta dhe zgjasin 4-5 dite

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani