Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

“Deklaratat e Macronit dhe Ramës, zhgënjyese”

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 20:53 | Aktualitet

Bujar Dugolli, pedagog në Universitetin e Prishtinës, ishte në një lidhje direkte me studion e “Debat” me Alba Alishanin, në A2 CNN.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli