Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

"Dialogu Kosovë-Serbi, në një situatë kritike"

Nga A2 CNN
22 Shtator 2023, 10:50 | Aktualitet

Analisti Adrian Çollaku e sheh shumë të vështirë dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, sidomos pas deklaratave që kanë ardhur nga presidenti Aleksandër Vuçiç dhe kryeministrit Albin Kurti.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu