Dinastia Vlora dhe kontributi në Perandorinë Osmane

Nga A2 CNN
28 Nëntor 2022, 08:58 | Aktualitet

Osmanologu Rezart Mezani jep detaje për prejardhjen e familjes së Ismail Qemalit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu