Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

Do pushohet? Roja i sigurisë kapet duke e prekur Beyonce nga të pasmet! Lumë komentesh në rrjete sociale (VIDEO)

Nga A2 CNN
4 Gusht 2023, 17:02 | Showbiz
Do pushohet? Roja i sigurisë kapet duke e prekur Beyonce nga të

Beyoncé aktualisht është në turne dhe gjatë një koncerti një nga rojet e sigurisë ka qenë shumë “fatlum”. Teksa këngëtarja po zbriste nga skena, duket se e kishte të vështirë ta bënte këtë e vetme dhe në ndihmë i ka ardhur edhe roja e sigurisë, mirëpo me ose pa dashje, ai është kapur teksa e prek nga të pasmet.

Në mediat sociale, shumë persona vunë në dukje se mënyra se si roja i sigurisë e kapi Beyoncen nuk ishte më elegantja e mundshme.

 "Jay Z nuk do të jetë i lumtur sapo të shohë këtë video”,

 “Vetëm Jay Z mund ta kapte kështu”, ishin disa nga komentet.

Megjithatë, disa e i dolën në mbrojtje rojes dhe thanë se ai thjesht po bënte punën e tij.

“Mendoj se ajo thjesht po përpiqej ta mbulonte, ajo i beson ekuipazhit të saj”, shkruante një tjetër.

https://youtu.be/w3On6McIgTE

A2 CNN Livestream

Dita jonë