Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 80%
  • E pamundur 20%

Do të firmoset një marrëveshje! Kurti në Procesin e Berlinit do flasë për sulmin në veri

Nga A2 CNN
8 Tetor 2023, 16:30 | Aktualitet

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, do të marrë pjesë në samitin e Procesit të Berlinit që mbahet në Tiranë më 16 tetor. Shefi i qeverisë do ta përdorë këtë mundësi për të adresuar sulmin e armatosur të 24 shtatorit në Banjskë të Kosovës dhe akuzuar Serbinë se qëndron pas tij.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu