Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Zjarr në fshatin Risili të Vlorës, flakët përhapen me shpejtësi! Rrezik për parcelat e ullinjve

Nga A2 CNN
8 Tetor 2023, 15:26 | Aktualitet

Një zjarr ka rënë mesditën e sotme në fshatin Risili të bashkisë së Vlorës. Zjarri ka rënë në një sipërfaqe kryesisht me shkurre, por të ndihmuar dhe nga era, flakët po përparojnë drejt parcelave të mbjella me pemë kryesisht ullinj.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi