Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

“E kemi lënë korrupsionin që të livadhisë”

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 22:15 | Aktualitet

Dorian Teliti, ekspert ekonomie i Partisë Demokratike, ishte i ftuar në studion e “A2 Business” me Aurora Sulçen, në A2 CNN.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani