Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 50%
  • Modern 19%
  • Pak nga të dyja 31%

Gjykata lë të pandryshuar masën ndaj Sali Berishës

Nga A2 CNN
26 Tetor 2023, 17:50 | Aktualitet

Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka lënë të pandryshuar masën ndaj Sali Berishës.

Debat - nga Alba Alishani