Grushte në stadiumin e Korçës, një qytetar ofendon presidentin Ardian Takaj

Nga A2 CNN
21 Tetor 2023, 18:38 | Aktualitet

Në ndeshjen midis Skënderbeut dhe Vllaznisë një episod ka ndodhur në tribunën “Vip” të stadiumit në Korçë ku një person i është afruar presidentit korçar Ardian Takaj duke e ofenduar atë. Ka qenë i Gerhard Takaj, i biri i presidentit ai i cili i ka kërkuar të largohet nga tribuna por situata ka agravuar deri në përdorimin e grushteve.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani