Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 17%
  • Shpesh 17%
  • Asnjëherë 67%

Hetimi i inceneratorëve, Berisha: Prokurorët takime sekrete me Zoton dhe Mërtirin

Nga A2 CNN
4 Gusht 2023, 15:41 | Aktualitet

Sali Berisha akuzoi prokurorët e SPAK dhe Kryeministrin Edi Rama se kanë zhvilluar takime të fshehta me pronarët e inceneratorëve që janë nën kërkim. Kreu i Rithemelimit u shpreh se po tentohet që përgjegjësia penale t’i lihet Ahmetajt, teksa shtoi se ka informacione mbi një përpjekje për të arrestuar ish-gruan dhe bashkëjetuesen e tij.

Dita jonë