“Janë 5 puse në Shpirag”, eksperti: Duhen disa vite që të nxirret nafta

Nga A2 CNN
24 Gusht 2023, 13:50 | Aktualitet

Inxhinieri dhe eksperti për ekonominë Azmer Duleviç foli për këtë çështje në Ditarin e orës 13:00.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi