KAS rrëzon “Bashkë Fitojmë”, njeh Lulzim Bashën si kryetar të PD

Nga A2 CNN
7 Shtator 2023, 15:20 | Aktualitet

Komisioni i Ankimeve dhe Sanksioneve vendosi të rrëzojë ankimimin e koalicionit Bashkë Fitojmë të cilët kundërshtonin regjistrimin e Partisë Demokratike me kryetar Lulzim Bashën në zgjedhjet e pjesshme për Bashkinë e Kukësit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu